Przepiękny Ukiel Półmaraton, przepiękna niedziela!

Wojciech Kopeć z Olsztynka wygrał III Ukiel Olsztyn Półmaraton, najlepszą wśród kobiet była Magdalena Trzeciak z Olsztyna!  W biegu głównym wystartowało 430 zawodników, w biegach Mini Ukiel wzięło udział ponad 170 dzieciaków. To była znakomita niedziela nad jeziorem Krzywym i znakomita impreza Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej: Przepiękny Ukiel Półmaraton, przepiękna niedziela!

Medal

Tak prezentyje się medal III Ukiel Olsztyn Półmaraton.

medal 2018

Sylwia Wojciechowska zaprasza!

Klub zdrowego odżywiania w Olsztynie zaprasza na bezpłatną analizę składu ciała. Podczas półmaratonu 4 trenerki będą rozdawać zaproszenia na bezpłatna analizę składu ciała. Zaproszenie otrzymają osoby chętne, które zapiszą się na wstępną listę - imię oraz nr telefonu. Osoby te otrzymają ulotkę upoważniająca do bezpłatnego badania. Normalnie badanie kosztuje 50zl.

Dodatkowo każda z trenerek ufunduje 15 voucherow na konsultacje żywieniowa i 3 dniowy program startowy do naszego klubu. Koszt konsultacji lub 3 dniowego programu w naszym klubie to 150zl.

Na konsultacji układamy plany żywienia - nie gotowe diety a edukację żywieniowa. Czyli jak mamy komponować posiłki, jakie produkty wybierać, a jakich unikać, jak oczyszczać organizm itp. 

3 dniowy program zawiera w sobie 3 treningi + 3 godziny warsztatów odżywiania + 3 śniadania i 3 kolacje. Ma na celu wypróbowanie klubu przez uczestnika zanim zdecyduje czy chciałby dalej  nami współpracować.

Kolejna bardzo atrakcyjna nagroda!

Studio Treningu Personalnego  BodyLab w Olsztynie ufundowało karnet o wartości 700 zł. Karnet zapewnia 8 wejść na trening EMS. Trening EMS wykorzystuje impulsy elektryczne, które pobudzają mięsnie szkieletowe do pracy powodując ich napięcie. Już 20 minutowy trening jest niezwykle efektywny. Dziękujemy za fajną nagrodę!

Rośnie pula nagród!

Bardzo miło nam poinformować, że Media Markt jako nagrody dla zawodników ufundowało 5 bonów o wartości 200 zł do realizacji w swoich placówkach. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Na Żurawiej, po asfalcie!

Tegoroczna trasa półmaratonu jest identyczna jak w roku ubiegłym, a jednak będzie znacząca różnica. Ulica Żurawia to długi 2 kilometrowy podbieg. W zeszłym roku była to droga szutrowa. W tym roku zawodnicy pobiegną po równym świeżo położonym asfalcie co pewnie przełoży się na urwanie cennych sekund w ogólnym indywidualnym wyniku każdego zawodnika.

Żurawia 2 1

Nagrody od Renault Alcar

Tradycyjnie od kilku lat Renault Alcar wspiera nasz Półmaraton. Tym razem także mogliśmy liczyć na atrakcyjne nagrody dla najlepszej Olsztynianki i najlepszego Olsztynianina. Oto dwa modele Renault - Captur i Kadjar, które będą mogli testować najszybsi Olsztynianie.

Captur Kadjar

Koszulki

Przedstawiamy wzór koszulki na III Ukiel Olsztyn Półmaraton

koszulka 2018

Wydawanie pakietów startowych!

Uprzejmie informujemy, że pakiety  startowe będą do odbioru od dnia 10.09 do dnia 14.09.2018 r. r. w Dziale Sportu – Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ulicy Żołnierskiej 13a w godz. 8.00 – 17.30

-  w dniu 15.09. w Biurze Zawodów na terenie CRS UKIEL w godz. 12.00 – 18.00
-  w dniu 16.09. w Biurze Zawodów  na terenie CRS UKIEL w godz.  8.00 –  10.30