Film

Zapraszamy Was na wspomnienia z tegorocznej edycji Ukiel Półmaraton - zobacz film

Wyniki - II Ukiel Olsztyn Półmaraton

Zakończył się II Ukiel Olsztyn Półmaraton. Przedstawiamy Państwu wyniki końcowe - link

Medal

Prezentyjemy medal, który otrzymają wszyscy uczestnicy, którzy ukończą II Ukiel Olsztyn Półmaraton.

medal 2017

Grupa Pomocy Humanitarnej PCK w Olsztynie wspiera Półmaraton

Olsztyńska Grupa Pomocy Humanitarnej PCK dbać będzie o bezpieczeństwo zawodników na trasie Półmaratonu. Patrole ratowników PCK rozstawione będą na trasie biegu, a także dwóch ratowników przemieszczać się będzie na skuterach wraz z zawodnikami na trasie. Olsztyńska grupa PCK ma już spore doświadczenie w zabezpieczaniu różnego rodzaju imprez. Dziękujemy za wsparcie i jednocześnie życzymy Ratownikom aby podczas naszej imprezy byli zupełnie bezrobotni!

Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat fundatorem bardzo atrakcyjnych nagród

Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat fundatorem bardzo atrakcyjnych nagród

- dwa vouchery na konsultację biegową w naszym Centrum
- dwa karnety na siłownię + zajęcia
- dwa karnety na siłownię

Centrum Sportu i Rehabilitacji to czołowa placówka rehabilitacyjna nie tylko w Olsztynie ale i w Polsce. Prowadzona jest przez jednego z najbardziej znanych fizjoterapeutów w kraju - doktora Ryszarda Biernata. CSiR świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej - pomagamy pacjentom w powrocie do zdrowia po zabiegach operacyjnych a także wszelkiego rodzaju bólach przeciążeniowych. Ponadto można u nas skorzystać z siłowni oraz usług trenerów personalnych. Nagrody ufundowane przez Cemtrum będą na pewno pomocne w przygotowaniach do kolejnych imprez! Bardzo serdecznie dziękujemy!

Po Półmaratonie odpoczynek w Łańsku!

Ośrodek Wypoczynkowy w Łańsku ufundował atrakcyjne nagrody dla uczestników naszego Półmaratonu. Są to dwa dwudniowe zaproszenia na pobyt w Ośrodku oraz dwa zaproszenia na obiad dla dwóch i czterech osób!

Wydawanie pakietów startowych

Uprzejmie informujemy, że wydawanie pakietów startowych rozpoczynamy w poniedziałek 11 września i potrwa do piątku 15 września w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ulicy Żołnierskiej 13a  w godz.8.00 – 17.30!

- w dniu 16.09.2017 w Biurze Zawodów na terenie CRS UKIEL w godz. 12.00 – 18.00
- w dniu 17.09.2017 w Biurze Zawodów na terenie CRS UKIEL w godz. 8.00 – 10.00

Koszulka na II Ukiel Olsztyn Półmaraton

Prezentujemy koszulkę na II Ukiel Olsztyn Półmaraton, która będzie dołączona do pakietu startowego. Koszulka firmy Craft na pewno będzie cenną pamiątką dla wszystkich uczestników Półmaratonu. Po odbiór pakietów startowych zapraszamy już od poniedziałku 11 września od godz. 8 rano do biura Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie ul. Żołnierska 13a.

koszuklka 2017 przod  koszuklka 2017 tyl

Kolejny darczyńca funduje atrakcyjne nagrody

Klinika Dermourody mieszcząca się w Olsztynie przy ulicy Mochnackiego 1 ufundowała 6 zaproszeń na zabiegi pielęgnacyjne w swojej placówce. Po trudnym biegu zabiegi pielęgnacyjne na pewno będą miłym relaksem. Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie naszego Półmaratonu.

Film promujący trasę olsztyńskiego półmaratonu

Film przedstawia unikalną, piękną krajobrazowo - w dużej części trailową - trasę, którą w tym roku organizator poprowadził wokół jeziora UKIEL. Nie spodziewajcie się zatem płaskiej trasy, bieg  jest wymagający, a o życiówki będzie pewnie trudno. Jedno jest pewne, wrażenia z trasy i atmosfera na niej będą niezapomniane (dystans 21 km+, trasa bez atestu). Zapisy trwają do 12 września

Zobacz prezentację trasy na filmie

Strona 1 z 2